Kedvenceim

A kedvencek kiválasztásához kattintson egy csillag szimbólumra a fogadási területen.

Fogadási szolgáltatások

Közösségi média

Kosárlabda

Élő események

Fénypontok

13:00
07. 20
13:30
07. 20
14:00
07. 20
14:15
07. 20
15:00
07. 20
16:00
07. 20
17:00
07. 20
19:00
07. 20
20:00
07. 20
6:00
07. 21

Fogadástípusok

QuickTip

szombat - 2019. 07. 20.

Fogadás győztesre

1. Division - Szenegál

Sibac - Tamba Sports 13:00

National League - Ruanda

Patriots BC - APR BBC 13:00

U20 European Championship - Division B Men - Európa

Albánia (U20) - Svédország (U20) 13:30
Luxemburg (U20) - Koszovó (U20) 13:30
Csehország (U20) - Belgium (U20) 13:30
Oroszország (U20) - Portugália (U20) 15:45
Finnország (U20) - Észtország (U20) 15:45

U20-as Európa-bajnokság - férfiak, A-divízió - Európa

Szlovénia (U20) - Görögország (U20) 14:00
Franciaország (U20) - Izrael (U20) 14:15

FIBA Afrocan - Afrika

Mali - Algéria 14:15
Nigéria - Kenya 16:30

Cup - Men - Szenegál

Douanes - Ville de Dakar 14:30

WNBA - Észak-Amerika

LA Sparks at New York Liberty 15:00
Phoenix Mercury at Dallas Wings 20:00

Buenos Aires Liga Provincial De Clubes U19 - Argentína

Club Gimnasia y Esgrima de Pergamino (U19) - Union Vecinal de La Plata (U19) 16:00

Liga de Basquete Feminino - Brazília

Vera Cruz Campinas - Uninassau/America 17:00

ABB - Argentína

El Nacional - Argentino 17:15

Liga Nacional - Women - Chile

Sergio Ceppi - New Crusaders 18:00
Sport Italiana - CD Gimnastico 18:00
CD Escuela Alemana Paillaco - Madre Paulina 20:00

Liga Metro - Uruguay

Larre Borges - CA Penarol 19:00

U22 Liga Desarrollo - Ecuador

Olimpia (U22) - Triple E Uda (U22) 19:00
Fox Club (U22) - Ambato Soldiers (U22) 20:30
Andes Otavalo (U22) - Importadora Alvarado (U22) 22:00

Liga FebaChile - Chile

Luis Matte Larrain - Arabe Valparaiso 19:00
CD Liceo Mixto - CD San Juan 20:00

Liga Saesa - Chile

CD Valdivia - Deportes Castro 20:00
CDSC Puerto Varas - ABA Ancud 20:00

Libobasquet - Men - Bolívia

Universidad Autonoma GRM Santa Cruz - Atletico Nacional 20:00
CAN Oruro - La Salle Olympic CBBA 20:00

Baloncesto Superior Nacional - Puerto Rico

Leones de Ponce - Santeros de Aguada 20:00

Liga Femenina - Uruguay

Hebraica y Macabi - Remeros De Mercedes 20:00

Liga Saesa Division 2 - Chile

CD Municipal Gorbea - CD Pumas 20:00
CD Lautaro - San Francisco de Asis 20:00

Liga Mayor - El Salvador

Brujos Izalco - AD Isidro Metapan 21:30
Quezaltepeque Biomedical - Santa Tecla 21:30

NBL1 - Women - Ausztrália

Dandenong Rangers - Ringwood Hawks 22:00
Sandringham Sabres - Frankston Lady Blues 22:00

Big V - Men - Ausztrália

Blackburn Vikings - Chelsea Gulls 23:00

Big V - Women - Ausztrália

Keilor Thunder - Southern Peninsula 23:30

vasárnap - 2019. 07. 21.

Fogadás győztesre

NBL1 - Women - Ausztrália

Melbourne Tigers - Eltham Wildcats 0:00

SBL - Men - Ausztrália

Mandurah Magic - Geraldton Buccaneers 0:00

NBL1 - Men - Ausztrália

Dandenong Rangers - Ringwood Hawks 0:00
Sandringham Sabres - Frankston Blues 0:00
Melbourne Tigers - Eltham Wildcats 2:00

FIBA U19 World Championship - Women - Világ

Dél-Korea (U19) - USA (U19) 1:00
Ausztrália (U19) - Magyarország (U19) 1:15
Kanada (U19) - Mozambique (U19) 3:30
Spanyolország (U19) - Japán (U19) 5:30
Kína (U19) - Mali (U19) 5:45

William Jones Cup - Világ

Indonézia - Irán 1:00
Japán - The University of British Columbia 3:00
Mighty Sports - Chinese Taipei B 5:00

Big V - Men - Ausztrália

Keilor Thunder - Casey Cavaliers 1:30

Premier League - Women - Kenya

Tangit Sparks - Western Delight 1:30
Zetech University - ANU 3:00
UON Dynamites - Equity Bank 4:30

National Women Basketball Championship - Kína

Zhejiang - Guangdong 2:00
Sichuan Jinqiang Blue Whale - Shandong 3:30

TPBL - Thaiföld

Black Scorpion - Korasaurus BC 4:00
Nincs fogadás kiválasztva.
Egy fogadás kiválasztásához kattintson az eredményre.
  •  

3D Blackjack

Élő naptár

Fogadjon most élőben, a nap 24 órájában, a hét minden napján!

Fogadjon most Élőben!

Cookie-kat és harmadik féltől származó cookie-kat használunk, hogy javítsuk szolgáltatásainkat, elemezzük és személyre szabjuk az Ön beállításait és hirdetéseket mutassunk az Ön számára. Amennyiben folytatja a navigációt, úgy tekintjük, hogy Ön elfogadja használatukat. A beállítások módosíthatók, illetve további információk szerezhetők a Cookie értesítő-ben.

Az ElectraWorks Limited, a weboldal szolgáltatója rendelkezik a gibraltári kormány engedélyével, működését pedig a Gibraltári Szerencsejáték-felügyelet szabályozza a 2005-ös Szerencsejáték-törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited fix nyereményszorzójú szerencsejátékokra érvényes engedéllyel (engedélyszám: 051) és kaszinó engedéllyel (engedélyszám: 50) is rendelkezik az internetes szerencsejáték-szolgáltatásra vonatkozóan.

Ezen felül az ElectraWorks Limited licenszét a Brit Szerencsejáték-bizottság adta ki a 2014-es Szerencsejáték (Licensz és Hirdetési) törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited rendelkezik a No. 000-039011-R-319371-004-as számú engedéllyel (engedély kiadásának időpontja) internetes szerencsejáték-szolgáltatás üzemeltetésére Nagy-Britannia területén.