Moje priljubljene

Če želite dodati priljubljene, kliknite zvezdico ob stavi.

Stavne storitve

Družabna omrežja

Košarka

Live vrhunci

Vrhunci

13:00
20.7
13:30
20.7
14:00
20.7
14:15
20.7
15:00
20.7
16:00
20.7
17:00
20.7
19:00
20.7
20:00
20.7
6:00
21.7

Vrste stav

Hitra napoved

sobota - 20.7.2019

Stava na zmago

Mednarodne prijateljske tekme U20 - ženske - Svet

Madžarska (U20) - Nizozemska (U20) 12:30

1. divizija - Senegal

SIBAC - Tamba Sports 13:00

National League - Ruanda

Patriots BC - APR BBC 13:00

Evropsko prvenstvo U20 - divizija B - moški - Evropa

Albanija (U20) - Švedska (U20) 13:30
Luksemburg (U20) - Kosovo (U20) 13:30
Češka (U20) - Belgija (U20) 13:30
Rusija (U20) - Portugalska (U20) 15:45
Finska (U20) - Estonija (U20) 15:45

Evropsko prvenstvo U20 - divizija A - moški - Evropa

Slovenija (U20) - Grčija (U20) 14:00
Francija (U20) - Izrael (U20) 14:15

FIBA Afrocan - Afrika

Mali - Alžirija 14:15
Nigerija - Kenija 16:30

Pokal - moški - Senegal

Douanes - Ville de Dakar 14:30

WNBA - Severna Amerika

LA Sparks pri ekipi New York Liberty 15:00
Phoenix Mercury pri ekipi Dallas Wings 20:00

Buenos Aires Liga Provincial De Clubes U19 - Argentina

Club Gimnasia y Esgrima de Pergamino (U19) - Unión Vecinal de La Plata (U19) 16:00

Liga de Basquete Feminino - Brazilija

Vera Cruz Campinas - Uninassau/America 17:00

ABB - Argentina

El Nacional - Argentino 17:15

Liga Nacional - Women - Čile

Sergio Ceppi - New Crusaders 18:00
Sport Italiana - CD Gimnastico 18:00
CD Escuela Alemana Paillaco - Madre Paulina 20:00

Liga Metro - Urugvaj

Larre Borges - CA Penarol 19:00

U22 Liga Desarrollo - Ekvador

Olimpia (U22) - Triple E Uda (U22) 19:00
Fox Club (U22) - Ambato Soldiers (U22) 20:30
Andes Otavalo (U22) - Importadora Alvarado (U22) 22:00

Liga FebaChile - Čile

Luis Matte Larrain - Arabe Valparaiso 19:00
CD Liceo Mixto - CD San Juan 20:00

Libobasquet - moški - Bolivija

Universidad Autonoma GRM Santa Cruz - Atletico Nacional 20:00
CAN Oruro - La Salle Olympic CBBA 20:00

Liga Saesa - Čile

CD Valdivia - Deportes Castro 20:00
CDSC Puerto Varas - ABA Ancud 20:00

Baloncesto Superior Nacional - Portoriko

Leones de Ponce - Santeros de Aguada 20:00

Liga Femenina - Urugvaj

Hebraica y Macabi - Remeros De Mercedes 20:00

Liga Saesa - 2. divizija - Čile

CD Municipal Gorbea - CD Pumas 20:00
CD Lautaro - San Francisco de Asís 20:00

Liga Mayor - Salvador

Brujos Izalco - AD Isidro Metapan 21:30
Quezaltepeque Biomedical - Santa Tecla 21:30

NBL1 - Women - Avstralija

Dandenong Rangers - Ringwood Hawks 22:00
Sandringham Sabres - Frankston Lady Blues 22:00

Big V - moški - Avstralija

Blackburn Vikings - Chelsea Gulls 23:00

Big V - ženske - Avstralija

Keilor Thunder - Southern Peninsula 23:30

nedelja - 21.7.2019

Stava na zmago

NBL1 - Women - Avstralija

Melbourne Tigers - Eltham Wildcats 0:00

SBL - moški - Avstralija

Mandurah Magic - Geraldton Buccaneers 0:00

NBL1 - Men - Avstralija

Dandenong Rangers - Ringwood Hawks 0:00
Sandringham Sabres - Frankston Blues 0:00
Melbourne Tigers - Eltham Wildcats 2:00

Svetovno prvenstvo FIBA U19 - ženske - Svet

Južna Koreja (U19) - ZDA (U19) 1:00
Avstralija (U19) - Madžarska (U19) 1:15
Španija (U19) - Japonska (U19) 5:30
Kitajska (U19) - Mali (U19) 5:45
Argentina (U19) - Belgija (U19) 8:00

Pokal Williama Jonesa - Svet

Indonezija - Iran 1:00
Japonska - The University of British Columbia 3:00
Mighty Sports - Tajvan B 5:00
Tajvan - Južna Koreja 7:00

Big V - moški - Avstralija

Keilor Thunder - Casey Cavaliers 1:30

National Women Basketball Championship - Kitajska

Zhejiang - Guangdong 2:00
Sichuan Jinqiang Blue Whale - Shandong 3:30

TPBL - Tajska

Black Scorpion - Korasaurus BC 4:00

VBA - Vietnam

Cantho Catfish - Danang Dragons 6:00

NBL - Uganda

KCCA Men - Sharing Youth 6:00
Ndejje Angels - KIU Titans 10:00

Campeonato Estadual Amador - Brazilija

São Gonçalo - Mackenzie Basquete 8:00
Laranja Mecanica - VR Ballers 10:00

Libobasquet - moški - Bolivija

Carl A-Z Oruro - AND 1 La Paz 20:00
Ni izbrane stave.
Če želite izbrati stavo, kliknite ustrezni izid.
  •  

3D Blackjack

Live koledar

Stavite live, 24 ur na dan, 7 dni v tednu!

Stavite live zdaj!

Piškotke in piškotke tretjih uporabljamo za izboljšanje svojih storitev, analiziranje in individualizacijo vaših nastavitev ter prikazovanje oglasov. Če nadaljujete z navigacijo po strani, sprejmete uporabo piškotkov. Za nastavitve in dodatne informacije si oglejte naše obvestilo o piškotkih.

Ponudnik te spletne strani, podjetje ElectraWorks Limited, ima licence, ki jih je izdala gibraltarska vlada, ureja pa ga gibraltarski komisionar za igre na srečo v skladu z Zakonom o igrah na srečo (Gambling Act 2005). Družba ElectraWorks Limited ima licenco za stave s fiksnimi kvotami (RGL No. 051) in licenco za casino (RGL No. 50) za prirejanje online iger na srečo.

Poleg tega podjetje ElectraWorks Limited urejajo licence Komisije za nadzor iger na srečo Velike Britanije (UK Gambling Commission), ki so v skladu z Zakonom o igrah na srečo (Licenciranje in oglaševanje) iz leta 2014. Podjetje ElectraWorks Limited je pridobilo licenco št 000-039011-R-319371-004 za prirejanje online iger na srečo v Veliki Britaniji.