Izidi

Dogodki

petek, 19. julij 2019

  Brasileiro Feminino A1, BrazilijaIzid
00:30Internacional RS - Gremio Osasco Audax EC5:1 (2:1)
00:30Internacional RS - Gremio Osasco Audax EC5:1 (2:1)
  Campeonato Brasileiro (U20), BrazilijaIzid
00:00Sao Paulo (U20) - Fluminense RJ (U20)2:0 (0:0)
  Campeonato Brasileiro U20, BrazilijaIzid
00:00Sao Paulo (U20) - Fluminense RJ (U20)2:0 (0:0)
  Copa Paraguay, ParagvajIzid
01:45Sud America - Deportivo Santani0:5 (0:1)
01:45Sud America - Deportivo Santani0:5 (0:1)
  Klubske prijateljske tekme, SvetIzid
00:00AS Saint-Etienne - Montpellier HSC (nevtralno igrišče)4:2 (1:2)
00:00AS Saint-Etienne - Montpellier HSC4:2 (1:2)
  Serie C, BrazilijaIzid
01:00Sampaio Correa - Santa Cruz1:0 (1:0)
01:00Sampaio Correa - Santa Cruz1:0 (1:0)

četrtek, 18. julij 2019

  1. deild - ženske, IslandijaIzid
21:15FH Hafnarfjordur - Afturelding/Fram3:1 (2:1)
21:15Fjölnir - Augnablik3:1 (3:0)
21:15Grindavík - Throttur Reykjavik2:3 (0:0)
21:15IR Reykjavik - Haukar Hafnafjordur0:1 (0:0)
21:15FH Hafnarfjordur - Afturelding/Fram3:1 (2:1)
21:15Fjölnir - Augnablik3:1 (3:0)
21:15Grindavík - Throttur Reykjavik2:3 (0:0)
21:15IR Reykjavik - Haukar Hafnafjordur0:1 (0:0)
  2. Deild, IslandijaIzid
21:15Kari - Throttur Vogum3:4 (0:1)
21:15Kari - Throttur Vogum3:4 (0:1)
  4. Deild, IslandijaIzid
21:00Isbjorninn Kopavogur - Midas2:1 (1:0)
21:00Isbjorninn Kopavogur - Midas2:1 (1:0)
22:00Vatnaliljur - Bjorninn0:2 (0:0)
22:00Vatnaliljur - Bjorninn0:2 (0:0)
  Brasileiro Feminino A1, BrazilijaIzid
20:00CR Flamengo - Foz Cataratas5:0 (4:0)
20:00Sport Recife - Sao Jose1:2 (0:0)
20:00CR Flamengo - Foz Cataratas5:0 (4:0)
20:00Sport Recife - Sao Jose1:2 (0:0)
23:30Ferroviaria - Corinthians0:2 (0:1)
23:30Ferroviaria - Corinthians0:2 (0:1)
  Campeonato Brasileiro (U20), BrazilijaIzid
00:00Vitoria BA (U20) - EC Bahia (U20)0:1
20:00Flamengo (U20) - SC Internacional (U20)2:0 (1:0)
  Campeonato Brasileiro U20, BrazilijaIzid
00:00Vitoria BA (U20) - EC Bahia (U20)0:1
20:00Flamengo (U20) - SC Internacional (U20)2:0 (1:0)
  Campeonato Catarinense Serie B, BrazilijaIzid
00:00GE Juventus Jaragua do Sul - Barra1:0 (1:0)
00:00Concordia Atletico Clube - Esporte Clube Prospera2:0 (1:0)
00:00GE Juventus Jaragua do Sul - Barra1:0 (1:0)
00:00Concordia Atletico Clube - Esporte Clube Prospera2:0 (1:0)
01:30Fluminense de Joinville - Camboriu1:1 (0:0)
01:30Fluminense de Joinville - Camboriu1:1 (0:0)
  Campeonato Cearense (U20), BrazilijaIzid
19:30Floresta EC (U20) - FC Atletico Cearense (U20)1:2
  Copa Centroamericana, AmerikaIzid
04:00Alianza FC - LD Alajuelense4:1 (0:1)
04:00Alianza FC - LD Alajuelense4:1 (0:1)
  Copa do Brasil, BrazilijaIzid
00:15Atletico MG - Cruzeiro2:0 (1:0)
00:15Bahia/BA - Gremio RS0:1 (0:0)
00:15Atletico MG - Cruzeiro2:0 (1:0)
00:15Bahia/BA - Gremio RS0:1 (0:0)
02:30Flamengo RJ - Athlético Paranaense1:1 (0:0)
02:30SC Internacional - Palmeiras1:0 (1:0)
02:30Flamengo RJ - Athlético Paranaense1:1 (0:0)
02:30SC Internacional - Palmeiras1:0 (1:0)
  Copa Ecuador, EkvadorIzid
02:00Macara - Tecnico Universitario2:1 (0:1)
  Copa Paraguay, ParagvajIzid
23:15CDA Santo Domingo - General Diaz0:5 (0:3)
23:15CDA Santo Domingo - General Diaz0:5 (0:3)
  Copa Santiago, ArgentinaIzid
19:30CA Union Santiago - Club Atletico Guemes4:0 (2:0)
19:30CA Union Santiago - Club Atletico Guemes4:0 (2:0)
  Copa Sudamericana, Južna AmerikaIzid
02:30Independiente Del Valle (ECU) - Caracas (VEN)2:0 (0:0)
02:30Independiente Del Valle (ECU) - Caracas (VEN)2:0 (0:0)
  Esiliiga, EstonijaIzid
18:00Parnu JK Vaprus - Kohtla-Jarve JK Jarve5:2 (1:1)
18:00Parnu JK Vaprus - Kohtla-Jarve JK Jarve5:2 (1:1)
  Evropska liga UEFA - kvalifikacije, EvropaIzid
17:00Teuta - FK Ventspils1:0 (0:0)
17:30FC Inter Turku - Brøndby IF2:0 (0:0)
18:00FC Levadia Tallinn - Stjarnan2:1 (1:1)
18:00Rigas Futbola Skola - NK Olimpija Ljubljana0:2 (0:1)
18:00Rovaniemi PS - Aberdeen1:2 (1:1)
18:00CS Universitatea Craiova - Sabayil3:2 (1:0)
18:30Dinamo Minsk - FK Liepaja1:2 (0:1)
18:30Levski Sofija - MFK Ružomberok2:0 (1:0)
19:00Žalgiris Vilnius - Honved1:1 (1:0)
19:00Apollon Limassol - Kauno Žalgiris4:0 (2:0)
19:00Petrocub - AEK Larnaca0:1 (0:0)
19:00Milsami Orhei - FCSB1:2 (0:2)
19:00Torpedo Kutaisi - Ordabasy0:2 (0:0)
19:00FC Vaduz - Breidablik Kopavogur2:1 (0:0)
19:00FK Haugesund - Cliftonville5:1 (3:1)
19:00HŠK Zrinjski Mostar - Akademija Pandev3:0 (0:0)
19:00Cracovia Krakov - FK DAC 1904 Dunajska Streda1:1 (1:0)
19:00Neftči - Csf Speranta Nisporeni6:0 (4:0)
19:30Progres Niedercorn - Cork City1:2 (0:1)
19:30Hapoel Beer Sheva - KF Laci1:0 (0:0)
19:30UE Engordany - Dinamo Tbilisi0:1 (0:0)
20:00NŠ Mura - Maccabi Haifa2:3 (1:2)
20:00B36 Torshavn - Crusaders2:3 (1:2)
20:00MOL Vidi FC - Zeta Golubovci0:0 (0:0)
20:00Kukesi - Debrecen1:1 (1:0)
20:00Hibernian - Šahtjor Soligorsk0:1 (0:0)
20:00HNK Hajduk Split - Gzira United1:3 (1:0)
20:00IFK Norrkoping - St Patrick's Athletic2:1 (1:0)
20:30FC Vitebsk - Kuopio PS1:1 (1:0)
20:30Shkupi - FK Pjunik1:2 (0:2)
20:45Ballymena United - Malmö FF0:4 (0:1)
20:45FC Spartak Trnava - Radnik Bijeljina2:0 (1:0)
20:45Budućnost Podgorica - Narva Trans4:1 (1:1)
20:45Radnički Niš - FC Flora Tallinn2:2 (0:0)
20:45Rangers - St. Joseph’s6:0 (2:0)
20:45Kilmarnock - Connahs Quay0:2 (0:0)
20:45NK Domžale - Balzan FC1:0 (1:0)
21:00KR Reykjavik - Molde0:0 (0:0)
21:00Legia Varšava - Europa FC3:0 (2:0)
21:00Shamrock Rovers - Brann2:1 (0:0)
Ni izbrane stave.
Če želite izbrati stavo, kliknite ustrezni izid.
  •  

3D Blackjack

Live koledar

Stavite live, 24 ur na dan, 7 dni v tednu!

Stavite live zdaj!

Piškotke in piškotke tretjih uporabljamo za izboljšanje svojih storitev, analiziranje in individualizacijo vaših nastavitev ter prikazovanje oglasov. Če nadaljujete z navigacijo po strani, sprejmete uporabo piškotkov. Za nastavitve in dodatne informacije si oglejte naše obvestilo o piškotkih.

Ponudnik te spletne strani, podjetje ElectraWorks Limited, ima licence, ki jih je izdala gibraltarska vlada, ureja pa ga gibraltarski komisionar za igre na srečo v skladu z Zakonom o igrah na srečo (Gambling Act 2005). Družba ElectraWorks Limited ima licenco za stave s fiksnimi kvotami (RGL No. 051) in licenco za casino (RGL No. 50) za prirejanje online iger na srečo.

Poleg tega podjetje ElectraWorks Limited urejajo licence Komisije za nadzor iger na srečo Velike Britanije (UK Gambling Commission), ki so v skladu z Zakonom o igrah na srečo (Licenciranje in oglaševanje) iz leta 2014. Podjetje ElectraWorks Limited je pridobilo licenco št 000-039011-R-319371-004 za prirejanje online iger na srečo v Veliki Britaniji.