Izidi

Dogodki

petek, 20. september 2019

  Campeonato Brasileiro (U20), BrazilijaIzid
00:00EC Bahia (U20) - Ponte Preta (U20)1:0 (1:0)
  Campeonato Brasileiro U20, BrazilijaIzid
00:00EC Bahia (U20) - Ponte Preta (U20)1:0 (1:0)
  Campeonato Carioca B, BrazilijaIzid
20:00Carapebus - Esporte Clube Rio Sao Paulo0:1 (0:0)
  Copa Paraguay, ParagvajIzid
00:45Atyrá FC - Sol de America0:2 (0:2)
00:45Atyrá FC - Sol de America0:2 (0:2)
  Copa Santa Catarina, BrazilijaIzid
01:10Joinville - Marcilio Dias2:3 (0:1)
01:10Joinville - Marcilio Dias2:3 (0:1)
  Liga MX Femenil, MehikaIzid
00:00CD Tiburones Rojos de Veracruz - Santos Laguna0:1 (0:0)
00:00CD Tiburones Rojos de Veracruz - Santos Laguna0:1 (0:0)
01:00Club America - Leon0:0 (0:0)
01:00Club America - Leon0:0 (0:0)
02:00Pachuca - Tigres3:2 (1:1)
02:00Pachuca - Tigres3:2 (1:1)
  Primera B, KolumbijaIzid
02:00Deportes Quindio - Atletico FC0:4 (0:2)
02:00Deportes Quindio - Atletico FC0:4 (0:2)
  Torneo Clausura, UrugvajIzid
01:00Montevideo Wanderers - Nacional0:1 (0:1)
01:00Montevideo Wanderers - Nacional0:1 (0:1)

četrtek, 19. september 2019

  1. divizija, DanskaIzid
18:00Vejle BK - FC Roskilde2:0 (1:0)
18:00Vejle BK - FC Roskilde2:0 (1:0)
20:00Viborg FF - Vendsyssel FF1:1 (1:0)
20:00Viborg FF - Vendsyssel FF1:1 (1:0)
  2. divizija, IranIzid
14:15Pas Novin Hamedan - Shahrdari Bandar Abbas1:1
  3. divisjon Avd 3, NorveškaIzid
18:00Vardeneset - Madla3:1 (2:1)
  3. divizija Avd 3, NorveškaIzid
18:00Vardeneset - Madla3:1 (2:1)
  A Lyga - Women, LitvaIzid
18:00Kauno Žalgiris - FK Banga4:0 (3:0)
18:00Kauno Žalgiris - FK Banga4:0 (3:0)
  Apertura, GvatemalaIzid
02:00Coban Imperial - Malacateco3:0 (2:0)
02:00Coban Imperial - Malacateco3:0 (2:0)
04:00Comunicaciones - Deportivo Mixco4:2 (3:1)
04:00Comunicaciones - Deportivo Mixco4:2 (3:1)
  Apertura, HondurasIzid
03:00Motagua - Honduras Progreso2:1 (2:0)
03:00Motagua - Honduras Progreso2:1 (2:0)
03:45Lobos de la UPNFM - Real Espana1:1 (0:1)
03:45Lobos de la UPNFM - Real Espana1:1 (0:1)
  Apertura, SalvadorIzid
03:00CD Sonsonate - Chalatenango2:1 (1:1)
03:00CD Sonsonate - Chalatenango2:1 (1:1)
03:15Santa Tecla - CD Fas3:1 (0:1)
03:15Santa Tecla - CD Fas3:1 (0:1)
03:30Isidro Metapan - Alianza FC San Salvador1:2 (1:0)
03:30Isidro Metapan - Alianza FC San Salvador1:2 (1:0)
  Apertura, UrugvajIzid
21:00Boston River - Cerro2:2 (2:1)
21:00Danubio - Plaza Colonia0:1 (0:0)
21:00Liverpool FC Montevideo - Fenix1:1 (1:0)
21:00Boston River - Cerro2:2 (2:1)
21:00Danubio - Plaza Colonia0:1 (0:0)
21:00Liverpool FC Montevideo - Fenix1:1 (1:0)
  Ascension Invitational Tournament, Trinidad in TobagoIzid
01:00La Horquetta SA - Santa Rosa FC7:0 (3:0)
01:00La Horquetta SA - Santa Rosa FC7:0 (3:0)
  Calcutta Premier Division, IndijaIzid
11:00Peerless S.C - Sangbad Pratidin Bhawanipore2:0 (1:0)
11:00Peerless S.C - Sangbad Pratidin Bhawanipore2:0 (1:0)
11:30Mohun Bagan AC - Mohammedan SC2:3 (1:2)
11:30Mohun Bagan AC - Mohammedan SC2:3 (1:2)
  Campeonato Brasileiro (U20), BrazilijaIzid
00:00Cruzeiro (U20) - SC Internacional (U20)2:2 (1:1)
20:00Fluminense RJ (U20) - América MG (U20)1:0 (1:0)
  Campeonato Brasileiro U20, BrazilijaIzid
00:00Cruzeiro (U20) - SC Internacional (U20)2:2 (1:1)
20:00Fluminense RJ (U20) - América MG (U20)1:0 (1:0)
  Campeonato Carioca B, BrazilijaIzid
20:00Barra Mansa - Rio Sao Paulo1:1 (0:0)
20:00Marica FC - Perolas Negras0:0 (0:0)
20:00Barra Mansa - Rio Sao Paulo1:1 (0:0)
20:00Marica FC - Perolas Negras0:0 (0:0)
  Campeonato de reserva de Primera B, ArgentinaIzid
15:00Barracas Central (rezerve) - Almirante Brown (rezerve)2:2 (0:1)
15:00Barracas Central (rezerve) - Almirante Brown (rezerve)2:2 (0:1)
20:00All Boys (rezerve) - Club Ferro Carril Oeste (rezerve)0:1 (0:0)
20:00All Boys (rezerve) - Club Ferro Carril Oeste (rezerve)0:1 (0:0)
21:00Chacarita Juniors (rezerve) - CD Moron (rezerve)1:0 (1:0)
21:00Chacarita Juniors (rezerve) - CD Moron (rezerve)1:0 (1:0)
  Campeonato Paranaense (U19), BrazilijaIzid
20:00Apucarana SC (U19) - Toledo SC (U19)1:0
20:30Independente SJ (U19) - Londrina EC (U19)0:2 (0:1)
20:30Independente SJ (U19) - Londrina EC (U19)0:2 (0:1)
  Campeonato Paulista - ženske, BrazilijaIzid
00:00Ferroviaria - Corinthians0:4 (0:0)
00:00Ferroviaria - Corinthians0:4 (0:0)
  Campeonato Pernambucano (U20), BrazilijaIzid
20:00CA do Porto Caruaru (U20) - Nautico (U20)1:2 (1:1)
20:00CA do Porto Caruaru (U20) - Nautico (U20)1:2 (1:1)
  Campeonato Sergipano A2, BrazilijaIzid
00:00Associacao Desportiva Atletica Gloriense - CD Caninde1:0 (0:0)
00:00Associacao Desportiva Atletica Gloriense - CD Caninde1:0 (0:0)
20:00EC Propria - Santa Cruz1:5
20:00EC Propria - Santa Cruz1:5
  Copa Argentina, ArgentinaIzid
02:15Godoy Cruz - River Plate0:1 (0:1)
02:15Godoy Cruz - River Plate0:1 (0:1)
22:10CS Estudiantes San Luis - Barracas Central2:0 (0:0)
22:10CS Estudiantes San Luis - Barracas Central2:0 (0:0)
  Copa do Brasil, BrazilijaIzid
02:30SC Internacional - Athletico PR1:2 (1:1)
02:30SC Internacional - Athletico PR1:2 (1:1)
  Copa Ecuador, EkvadorIzid
02:15LDU Quito - SD Aucas0:0 (0:0)
02:15LDU Quito - SD Aucas0:0 (0:0)
  Copa Paraguay, ParagvajIzid
01:00Club Guarani - Sol de America5:0 (2:0)
  Copa Paulista, BrazilijaIzid
01:00Mirassol - EC Agua Santa SP3:1 (1:1)
01:00Inter de Limeira - CA Juventus1:0 (1:0)
01:00Linense - Sao Caetano0:0 (0:0)
01:00Inter de Limeira - CA Juventus1:0 (1:0)
01:00Linense - Sao Caetano0:0 (0:0)
01:00Mirassol - EC Agua Santa SP3:1 (1:1)
  Copa Santa Catarina, BrazilijaIzid
01:10Tubarao - Avai B2:2 (0:0)
01:10Almirante Barroso - Fluminense de Joinville1:0 (1:0)
01:10Tubarao - Avai B2:2 (0:0)
01:10Almirante Barroso - Fluminense de Joinville1:0 (1:0)
  Copa Sudamericana, Južna AmerikaIzid
02:30Corinthians SP (BRA) - Independiente Del Valle (ECU)0:2 (0:1)
02:30Corinthians SP (BRA) - Independiente Del Valle (ECU)0:2 (0:1)
  Copa Venezuela, VenezuelaIzid
01:00Zamora - Hermanos Colmenares1:1 (1:0)
01:30Club Deportivo Mineros de Guayana - Fundacion AIFI2:0 (1:0)
Ni izbrane stave.
Če želite izbrati stavo, kliknite ustrezni izid.
  •  

3D Blackjack

Live koledar

Stavite live, 24 ur na dan, 7 dni v tednu!

Stavite live zdaj!

Piškotke in piškotke tretjih uporabljamo za izboljšanje svojih storitev, analiziranje in individualizacijo vaših nastavitev ter prikazovanje oglasov. Če nadaljujete z navigacijo po strani, sprejmete uporabo piškotkov. Za nastavitve in dodatne informacije si oglejte naše obvestilo o piškotkih.

Ponudnik te spletne strani, podjetje ElectraWorks Limited, ima licence, ki jih je izdala gibraltarska vlada, ureja pa ga gibraltarski komisionar za igre na srečo v skladu z Zakonom o igrah na srečo (Gambling Act 2005). Družba ElectraWorks Limited ima licenco za stave s fiksnimi kvotami (RGL No. 051) in licenco za casino (RGL No. 50) za prirejanje online iger na srečo.

Poleg tega podjetje ElectraWorks Limited urejajo licence Komisije za nadzor iger na srečo Velike Britanije (UK Gambling Commission), ki so v skladu z Zakonom o igrah na srečo (Licenciranje in oglaševanje) iz leta 2014. Podjetje ElectraWorks Limited je pridobilo licenco št 000-039011-R-319371-004 za prirejanje online iger na srečo v Veliki Britaniji.