Mina favoriter

Du väljer favoriter genom att klicka på stjärnsymboler i spelområdet.

Sociala medier

Basket

Live höjdpunkter

Höjdpunkter

12:30
11-19
12:30
11-19
14:30
11-19
15:00
11-19
16:00
11-19
19:00
11-19
20:00
11-19
20:00
11-19
22:30
11-19
14:00
11-20

Speltyper

Snabbspel

tisdag - 2019-11-19

Segerspel

VTB Youth league - Europa

Avtodor Saratov 2 (RUS) - Khimki Moskva 2 (RUS) 05:00
Samara 2 (RUS) - Parma Perm 2 (RUS) 06:00
Zenit St. Petersburg 2 (RUS) - MBA Moscow (Juniors) (RUS) 06:00
Lokomotiv Kuban Krasnodar 2 (RUS) - Spartak-Primorie Vladivostok 2 (RUS) 08:00
UNICS Kazan 2 (RUS) - Enisey Krasnoyarsk 2 (RUS) 10:00
Nizhny Novgorod 2 (RUS) - CSKA Moskva (juniorer) (RUS) 11:30

Korean Basketball League - Sydkorea

SK Knights - LG Sakers 05:00

B2.League - Japan

Hiroshima Dragonflies - Yamagata Wyverns 05:00

Chinese Basketball Association - Kina

Guangdong Southern Tigers - Xinjiang 06:35
Tianjin - Sichuan Whales 06:35
Nanjing Monkey King - Zhejiang Guangsha Lions 06:35
Shanghai - Jiangsu Dragons 06:35
Fujian - Bayi 06:35
Zhejiang Chouzhou - Liaoning 06:35
Qingdao Eagles - Shandong 06:35

Superleague - 1st Division - Ryssland

BC Novosibirsk - Spartak-Primorie 07:30
TEMP-SUMZ Revda - Kupol-Rodniki Izhevsk 08:00
Universitet-Yugra Surgut - Vostok 65 Yuzhno-Sakhalinsk 09:00
Uralmash Ekaterinburg - CSKA Moskva II 09:00

TKBL - Women - Turkiet

Bayrakli Belediyesi - Mardin Buyuksehir Belediye 08:00
Botas Gelisim - Sakarya Yukselis 10:00
Emlak Konut - Nesibe Aydin 10:00

Superleague - 2nd Division - Women - Ryssland

Dinamo Energiya Ivanovo - Yenisey 2 Krasnoyarsk 10:00

Polska Liga Koszykówki - Polen

Stelmet Zielona Gora - King Wilki Morskie Szczecin 11:30

Korisliiga - Finland

BC Nokia - Lahti Basketball 11:30
Helsinki Seagulls - Kouvot Kouvola 11:30

Eurocup - Herrar - Europa

Galatasaray (TUR) - Unicaja Malaga (ESP) 12:00
Cedevita Olimpija (SLO) - Germani Basket Brescia (ITA) 12:30

FIBA Champions League - Europa

Teksut Bandirma (TUR) - Anwil Wloclawek (POL) 12:00
AEK Aten (GRE) - Rasta Vechta (GER) 12:00
VEF Riga (LAT) - Iberostar Tenerife (ESP) 12:00
Hapoel Holon (ISR) - Banco Di Sardegna Sassari (ITA) 12:30
Polski Cukier Torun (POL) - Turk Telekom (TUR) 14:00
Giants Antwerp (BEL) - Pau-Lacq Orthez (FRA) 14:00
Dijon (FRA) - Telekom Baskets Bonn (GER) 14:30
Manresa (ESP) - Telenet Oostende (BEL) 14:30

National League - Israel

Hapoel Ramat Gan - Elitzur Ironi Netanya 12:00
Ramat Hasharon - Elitzur Kiryat Ata 12:00
Hapoel Afula - Hapoel Galil Elyon 12:30
Maccabi Ironi Raanana - Maccabi Hod Hasharon 12:30

Euroleague, herrar - Europa

Zalgiris (LTU) - Panathinaikos Athens (GRE) 12:30
ALBA Berlin (GER) - Röda Stjärnan Belgrad (SRB) 14:00
FC Bayern München (GER) - Olympiakos Piraeus (GRE) 14:30
Olimpia Milano (ITA) - Maccabi Tel Aviv (ISR) 14:45
Asvel Villeurbanne (FRA) - Anadolu Efes (TUR) 14:45
Real Madrid (ESP) - Khimki Moscow Region (RUS) 15:00

NBL - Uganda

UCU Canons - Power Basketball Club 12:30

BLNO - Norge

Bärum Basket - Ammerud Basket 13:00

Kooperativa NBL - Tjeckien

Kralovsti sokoli - BK Opava 13:00

Basketligan - Sverige

Boras Basket - Umea BSKT 13:04
Norrköping Dolphins - Wetterbygden Stars 13:04

Dameligaen - Danmark

BMS Herlev Wolfpack - Horsholm 79ers 13:30

Alpe Adria Cup - Europa

MMCITE Brno (CZE) - BC Levicki Patrioti (SVK) 14:00

Leaders Cup Pro B - Frankrike

Antibes - SLUC Nancy Basket Association 14:00

Coupe de France - Frankrike

Vitre Aurore - Denain 14:00

Ligue Nationale 1 - Frankrike

Orchies - Enfants Du Forez Feurs 14:00

1. Division - Women - Island

Hamar - Grindavik 14:15
IR Reykjavik - Njardvik 14:15

Top Divison 1 - Belgien

Gent Hawks - Guco Lier 14:15

FIBA Europe Cup - Europa

Spirou Basket Charleroi (BEL) - Basic-Fit Brussels (BEL) 14:30
Inga spel har valts.
För att välja ett spel, behöver du bara klicka på respektive resultat.
  •  

3D Blackjack

Live-kalender

Spela live nu, dygnet runt, 7 dagar i veckan!

Spela live nu!

Vi använder cookies och tredjepartscookies för att kunna förbättra våra tjänster, analysera och anpassa innehåll efter dina önskemål och för att kunna visa reklam. Om du fortsätter att använda sidan tolkar vi det som att du accepterar cookies. Du kan ändra inställningarna och få mer information i vårt Cookie-Meddelande.

ElectraWorks Limited, som tillhandahåller den här webbplatsen, är licensierat av regeringen i Gibraltar och övervakas av Gibraltar Gambling Commissioner enligt spellagen Gambling Act 2005. ElectraWorks Limited har en licens för fasta odds (RGL nr 051) och en kasinolicens (RGL nr 50) avseende driften av fjärrspel.

Därutöver är ElectraWorks Limited licensierat av Gambling Commission i Storbritannien enligt spellagen Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014. ElectraWorks Limited har tilldelats licens No. 000-039011-R-319371-004 avseende driften av fjärrspel i Storbritannien.